Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač (kód_LH)

referenční číslo: 18D4E7E5 | aktuálnost: 21.02.2017

ABB s.r.o.

ABB s.r.o, organizační jednotka Elektro-Praga, Jablonec nad Nisou je společnost s bohatou historií, která se zabývá výrobou domovního elektroinstalačního materiálu, zejména spínačů, zásuvek a dalšího příslušenství pro domovní i průmyslové použití. Naší strategií je trvalá orientace na uspokojování přání a potřeb zákazníků. Do této jednotky hledáme kolegu na uvedenou pozici.

Náplň práce

- seřizování strojů a nástrojů
- výroba a proměření vzorků dle technologického postupu
- kontrola kvality výrobků
- údržba čistoty strojů a nástrojů

Požadujeme

- vyučení v oboru Mechanik seřizovač výhodou
- praxe na pozici seřizovače alespoň 1 rok

Splňujete požadavky?
Dejte nám o sobě vědět a my Vám dáme příležitost!

Nabízíme

- zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů, vzdělávací a rozvojové kurzy
- široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění atd.)

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: mechanik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity