Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista pevnostních výpočtů

referenční číslo: 18C0D0FB | aktuálnost: 06.02.2017

Hofmann Wizard s.r.o.

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v Plzni, hledáme vhodného kandidáta

Náplň práce

• Prokazování shody designu a certifikační dokumentace s požadavky na způsobilost prostřednictvím: Podobnostních reportů, zpráv o výsledku rozborů, zkušebních plánů a plánů výsledků zkoušek
• Poskytování podpory k provedení nezbytných certifikačních testů
• Výběr a určení nástrojů prokazovaní certifikace (podobnosti, rozbory, testy)
• Příprava pevnostních výpočtů (zahrnuje přípravu výkresové dokumentace)
• Příprava a kontrola zkušebních vzorků
• Koordinace a podpora certifikačních statických testů
• Komunikace se zákazníkem a testovací laboratoří
• Spolupráce s oddělením designu (doporučení pro zavádění nových materiálů a designových řešení)

Požadujeme

• Velmi dobrou páci na PC Word, Excel , PDF
• AJ na pokročilé úrovni slovem i písmem
• Materiálové znalosti (výhodou)
• Znalosti pevnostních výpočtů
• Znalost práce v Solid Works nebo podobném (výhodou)
• Znalost technických výkresů včetně jejich tvorby
• Schopnost a ochota učit se novým věcem, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

• zázemí mezinárodní společnosti
• 5 týdnů dovolené
• závodní stravování
• příspěvky na dojíždění.

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita