Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/operátorka výroby – Česká Skalice (90 – 130 Kč/hod)

referenční číslo: 181881F6 | aktuálnost: 15.08.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jste manuálně zruční a technicky zdatní? Chcete pracovat v přátelské partě úspěšné společnosti nabízející nadstandardní benefity? Pak o Vás chceme vědět
Pro našeho významného klienta na Českoskalicku hledáme operátory/operátorky výroby.

Náplň práce

Náplň práce:

• obsluha strojů a zařízení na výrobu průmyslových tkanin, knihařských nebo smirkových pláten
• kontrola kvality zboží

Požadujeme

• SOU jakýkoliv obor (zaučíme Vás)
• fyzická zdatnost
• ochota pracovat ve třísměnném až nepřetržitém provozu

Nabízíme

• práce ve specifickém provozu
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování/ stravenky
• firemní akce
• nadstandardní příplatky (23 Kč/hod – noční směna, 8 Kč/hod – odpol. směna, víkend - 50% navíc)

Mzda: 90 - 130 Kč

Místo pracoviště: Česká Skalice

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy