Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výroby (-kml-)

referenční číslo: 18119452 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- organizace, řízení a kontrola chodu celé společnosti
- zodpovědnost za strategické vedení společnosti a plánování
- stanovování politiky jakosti společnosti
- rozhodování v obchodní i výrobní politice firmy
- vedení jednání a uzavírání smlouv s klíčovými zákazníky, dodavateli a státními orgány
- podíl na tvorbě systému hodnocení a odměňování pracovníků
- odpovědnost za ekonomické výsledky společnosti
- vyhodnocování finančních a dalších analýz týkajících se činnosti firmy
- schvalování finančních rozpočtů
- rozvoj firemní kultury

Požadujeme

- VŠ vzdělání
- min. 5 let praxe na obdobné pozici
- organizační schopnosti
- znalost ekonomiky a řízení strojírenského podniku
- znalost cizího jazyka (AJ, NJ)

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost vzdělávání v široké nabídce jazykových a odborných kurzů
- dotované stravné

Místo pracoviště: Boskovicko

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita