Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník - hunter

referenční číslo: 17ABCA28 | aktuálnost: 23.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost, která se již 9 let zabývá prodejem průmyslových lepidel, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodník - lovec. Hledáme ty, kterých baví obchodování.

Náplň práce:
● Analýza trhu a konkurence
● Vyhledávání nových zákazníků (výrobní firmy)
● Prezentace, jak používat lepidla ve výrobě (technologie lepení - nová značka lepidel)
● Uzavírání smluv
● Přijímání a vyřizováním objednávek
● Vedení databáze nových, potenciálních a stávajících zákazníků v systému CRM

Požadujeme:
● SŠ/VŠ (technického nebo chemického směru)
● Praxe v obchodní nebo výrobní sféře
● Řidičský průkaz skupina B
● Zkušenosti s vedením zákazníkům v CRM
● Výborné obchodní, komunikativní a prezentační dovednosti
● Výborné plánovací a organizační schopnosti
● Samostatný přístup s velkou sebekázní
● Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita
● Hledáme kandidáty, kterých láká výzva

Nabízíme:
● Práci v malé, stabilní a stále se rozvíjející společnosti
● Práci na HPP
● Motivující finanční ohodnocení (základ + bonusy)
● Služební auto, telefon a tablet
● Samostatnou práci z domova se zázemím kreativního a zkušeného kolektivu
● Nástup dohodou
● Místo výkonu práce: Celá ČR

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita