Typ nabídky

Minimální mzda

BI analytik/developer (P3890)

referenční číslo: 17779D10 | aktuálnost: 03.08.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Analýza obchodních i technických aspektů BI/DWH řešení, rozvoj uživatelského rozhraní komplexního analytického nástroje, vývoj a rozšiřování modelu datového skladu, vytváření designu OLAP kostek, implementace ETL procesů pomocí moderních technologií, návrh a realizace interaktivních reportů, statistik, dashboardů za účelem zobrazení klíčových výkonostních ukazatelů (KPI), optimalizace návrhu DB se zaměřením na výkon SQL dotazů, řešení požadavků a poskytování podpory novým i stávajícím zákazníkům, podpora při zavádění nových inovativních technologií BI, aplikování agilních vývojových metod a extrémního programování

Požadujeme

M/Ž, vzdělání v oboru informačních technologií – vývoj reportů, statistik, znalost OS Windows, Linux na uživatelské úrovni, znalost MS SQL analytických nástrojů – OLAP, SSIS, Reporting Services, znalost optimalizace návrhu DB a měření výkonů SQL dotazů –Profiler

Nabízíme

Zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti, výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity (dle pracovní pozice), možnost dalšího vzdělávání v jazykových kursech v programu firemního vzdělávání, možnost dalšího profesního růstu, pružná pracovní doba (u THP pozic), 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3 % z hrubé mzdy), bonusy ke mzdě a v případě zisku roční odměny

Místo pracoviště: Vysoké Mýto,

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika

Profese: IT analytik, SW architekt, analytik IS, architekt IS, procesní inženýr, project administrátor, project manager, softwarový inženýr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení