Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka dokončování/montáže - jednoduchá manuální práce

referenční číslo: 169D909B | aktuálnost: 15.03.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro společnost, vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl, hledáme operátory/ky montáže. Práce je vhodná pro ženy i muže.

Náplň práce

- dokončovací práce při výrobě gumových hadic pro automobilový průmysl

Požadujeme

- spolehlivost
- manuální zručnost
- praxe ve výrobě vítána
- ochota pracovat na směny

Nabízíme

- stabilní a dlouhodobé zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
- 85Kč/hod + pravidelné navyšování mzdy dle stupně zaškolení
- extra příplatky za přesčasy 30%, víkend 30%, svátek 160%
- nástupní bonus 500Kč, za každého doporučeného kandidáta až 5000Kč
- přítomnostní bonus již po prvním odpracovaném měsíci 1550Kč/měsíc
- věrnostní bonusy
- 5 týdnů dovolené
- možnost přestupu do kmenového stavu
- dotované stravování

Mzda: 18 000 Kč

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní