Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant/ka pozemních staveb

referenční číslo: 15FE4A41 | aktuálnost: 02.05.2017

PERSONALISTÉ.CZ

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Náplň práce

Pro společnost, která se dlouhodobě zabývá návrhy a výstavbou wellness areálů a aquaparků, hledáme nového kolegu na pozici projektanta pozemních staveb.

Co bude Vaší náplní práce?

- projektování dle technických podkladů (studie, různé stupně dokumentace, vizualizace, zpracování výkazů výměr apod.)
- pravidelná komunikace s klienty

Co od Vás požadujeme?

- VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru
- nutná znalost stavebních konstrukcí a detailů
- zkušenosti z projekční kanceláře nutností
- uživatelská znalost práce s PC - znalost Autodesk AutoCAD podmínkou
- znalost programu Rhino výhodou
- samostatnost a zodpovědnost, ochota učit se
- aktivní a pozitivní přístup k práci
- ŘP sk. B

Co Vám společnost může nabídnout?

- samostatnou a tvůrčí práci v projekčním oddělení úspěšné realizační firmy
- práci v příjemném, moderním prostředí
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost odborného růstu
- nástup možný ihned

Místo výkonu práce:
- Praha 10 - Uhříněves

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: přípravář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita