Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér/vývojový konstruktér/vedoucí projektu #5895644 (Praha, CZ)

referenční číslo: 5895644 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

Pro naše významné klienty, mezinárodní prosperující společnosti, hledáme zkušené osobnosti na pozici

KONSTRUKTÉR/VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR/VEDOUCÍ PROJEKTU – 50 – 90 000,-

Máte zkušenosti v moderním 3D programu SolidWorks, SolidEdge, CATIA V5, Siemens NX?
Ovládáte aktivně NJ nebo AJ?
Jste technicky zaměření a máte smysl pro detail?
Láká Vás vedení projektů?

PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS

Nabídka pro Vás:
Možnost konstruovat špičkové  produkty
Výborné finanční ohodnocení a prémie
Pracovní postup (pokud jste šikovní)
Profesní i osobnostní rozvoj
Zázemí a stabilitu mezinárodní společnosti
Práci v příjemném pracovním kolektivu
Široká škála benefitů (podpora kariérového růstu , jazykové kurzy, příspěvek na dopravu, pružná pracovní doba, roční výkonové prémie, týden dovolené navíc a další..)

Chcete se dozvědět více informací a být mezi vyvolenými? Neváhejte a ještě dnes nám pošlete svůj životopis na petra.simankova@peopleconsulting.cz nebo volejte na číslo +420 725 808 360.

Více zajímavých pozic naleznete na www.peopleconsulting.cz

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní