Typ nabídky

Minimální mzda

Teamleader/ka expedice - Praha 10, až 30 000 Kč

referenční číslo: 1469A8A6 | aktuálnost: 07.11.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, stabilní nadnárodní společnost působící na trhu ČR, který je předním dodavatelem obalových materiálů a řešení, materiálů a technologií pro výrobu reklamy a materiálů pro polygrafii, hledáme pro pracoviště na Praze 10 vhodné kandidáty/ky na pozici Teamleader/ka expedice.

Náplň práce:
- organizace práce ve skladu společnosti
- organizace zaměstnanců skladu
- komunikace se zákazníky a s obchodním týmem společnosti
- administrace v SAPu
- dohled nad provozem ranní a odpolední směny
- běžná související operativa a administrativa

Požadujeme:
- SŠ / VOŠ / VŠ vzdělání
- praxi v logistice a skladovém hospodářství
- praxi ve vedení lidí, nebo ambice vést pracovní tým
- dobrou znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel)
- praxe v SAPu velkou výhodou
- schopnost řídit lidi, přirozenou autoritu
- schopnost aktivní komunikace, flexibilitu, ochotu učit se nové věci
- nástup možný, dle dohody, IHNED

Nabízíme:
- možnost pracovat v prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na Praze 10
- plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
- samostatnou práci a velmi přátelský kolektiv kolegů
- denní směnu
- velmi zajímavé platové ohodnocení - cca až 30 000 Kč (vč. bonusů)
- zaměstnanecké benefity - týden dovolené navíc, příspěvek na stravu, penzijní připojištění, odborná školení apod.

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 30 000 - 30 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Management, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita