Typ nabídky

Minimální mzda

Dílenský kontrolor (-kml-)

referenční číslo: 143AFF95 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- kontrola vyráběných součástí a svařovaných podskupin
- vystavání kontrolních protokolů od prováděných měření
- vystavování NC protokolů

Požadujeme

- SOU/SŠ vzdělání
- znalost systému jakosti ISO 9001
- znalost měřící techniky
- praxe na obdobné pozici min. 5 let

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost vzdělávání v široké nabídce jazykových a odborných kurzů
- dotované stravné

Místo pracoviště: Boskovicko

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity