Typ nabídky

Minimální mzda

Project Specialist

referenční číslo: 142CA522 | aktuálnost: 13.03.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Příprava nových projektů do sériové výroby
- Řízení, koordinace, zavádění změn v sériové výrobě (procesní a designové změny)
- Pravidelné reportování a prezentace stavu změn
- Organizace nákupu, dodávek prototypových a předsériových dílů
- Zadávání dat do SAP, vytváření plánů
- Komunikace, jednání s centrálou ve Francii a dalšími závody
- Úzká spolupráce a koordinace s ostatními odděleními závodu

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Znalost AJ pro každodenní komunikaci (slovem i písmem)
- Zkušenosti z projektového managementu
- Orientace v technické dokumentaci
- Zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
- Znalost MS Office (Excel, Power Point), SAP systému výhodou
- Organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu
- Zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

- Zázemí zahraniční výrobní společnosti
- Práce v čistém moderním pracovním prostředí
- Odpovídající platové odhodnocení
- Osobní ohodnocení – až 25% základního platu
- 13. plat
- Příspěvky na stravování, na dopravu
- Příspěvky na penzijní a životní pojištění
- Dotace na jazykové kurzy
- Finanční odměny za věrnost firmě
- 5 týdnů dovolené a další

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita