Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Financial Accountant (-kmb-)

referenční číslo: 13CB9C05 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- AR (raising customer invoices/credit notes, allocation of customer receipts, dealing with customers, chasing overdue accounts, credit control)
- AP (posting supplier invoices and supplier payments, dealing with supplier queries on AP account)
- bank reconcilidations
- preparation of VAT returns and statistical reports for Czech Statistical Office
- preparation of Intrastat (including the classification of goods, knowledge of Incoterms, etc)
- cooperation with colleagues to ensure that all tasks are done efficiently and effectively

Požadujeme

- at least intermediate level of English is necessary
- tax knowledge is an advantage
- previous experience with ERP software is an advantage
- attention to detail, good analytical and problem solving skills
- open minded person, ability to listen, focused on costumers needs

Nabízíme

- multicultural environment
- language courses
- cafeteria system

Místo pracoviště: okr. Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika

Profese: finanční účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita