Typ nabídky

Minimální mzda

Junior - modelování – program pro zahraniční automobilku

referenční číslo: S003/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro výrobce, automobilovou značku, pro konstrukci a modelování obsazujeme kandidáty pro TALENT PROGRAM.
Přímá práce ve vybraných odd. Předvývoje vozu a Vývoj ploch. JASNÁ ŠANCE pro VSTUP do OBORU.
JUNIOR - MODELOVÁNÍ – program pro zahraniční automobilku
Program je určen pro kandidáty s ukončením SŠ/VŠ studia v oblasti strojírenství, čerstvé absolventy či cca 1 - 2 roky od ukončení studia.
Klíčový je zájem o automotbilovou oblast.
Kandidáti přijatí do pracovní spolupráce projdou systémem dalšího vzdělávání, výrazným technickým rozvojem v oboru. FIRMA POČÍTÁ s DALŠÍM PRACOVNÍM ZAŘAZENÍM.
Pracujete v odd. konstrukce a vývoji samotného výrobce.

Požadujeme

Požadavky:
- VŠ/SŠ vzdělání - technický směr, strojírenství, konstrukce
- důležitý je technický zájem, chuť učit se, pracovat na sobě technicky i jazykově
- znalost konstrukčního návrhu v CAD-CAM
- znalost CATIA - V-5, Solidworks - výhodou
- angličtina nebo německý jazyk na mírně komunikativní úrovni

Nabízíme

Nabízíme práci přímo v konstrukčním prostředí automobilového výrobce. Příležitost pro šikovné junior techniky.
Dlouhodobá spolupráce - umístění do konkrétního týmu dle dalšího odborného vyprofilování kandidáta. JASNÁ ŠANCE PRO VSTUP DO AUTOMOTIVE.

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita