Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog OSB - trainee (-ahj-)

referenční číslo: 1213B61B | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- odpovědnost za kvalitu a množství vyráběných OSB desek
- dodržování technologických postupů při výrobě
- koordinace výroby s dodávkami pro odběratele
- zpracování a řízení technologických a pracovních předpisů, realizace operativních změn
- komplexní organizace a optimalizace výrobního procesu
- podíl na přípravě oprav strojního zařízení

Požadujeme

- dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru (dřevovýroba, dřevařství, nábytkářství apod.)
- dobrou znalost AJ nebo NJ
- proaktivní přístup k práci
- samostatnost a odpovědnost
- ochotu se učit a rozvíjet

Nabízíme

- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností
- odborný profesní rozvoj
- práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti
- slevy na výrobky společnosti
- možnost realizovat se v sesterských závodech
- možnost využití firemního kvalitního ubytování pro zaměstnance mimo region Jihlava

Místo pracoviště: okr. Jihlava

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl

Profese: technolog v dřevozpracujícím průmyslu, technolog výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy