Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí pobočky Trutnov

referenční číslo: 11990830 | aktuálnost: 02.05.2017

M & M reality holding a. s.

Měníme svět realit a díky tomu se zvětšuje počet spokojených a nových klientů, kteří se na naši firmu obracejí s maximální důvěrou, a proto hledáme pro pobočku v Trutnově manažera týmu makléřů M&M reality holding a.s.

Náplň práce

- motivační vedení a podpora rozvíjející se pobočky a týmu stávajících makléřů
- nábor a výchova nových makléřů
- zodpovědnost za výsledky pobočky a fungování makléřů
- šíření dobrého jména společnosti M&M REALITY HOLDING a.s.
-podpora firemní kultury a značky M&M ve svěřené lokalitě

Požadujeme

- praxe a znalost realitní činnosti
- ochota a schopnost převzít zodpovědnost za sebe a celý svůj tým
- manažerské ambice, chuť profesně růst a prosadit se
- vnitřní motivace, komunikativnost, dynamická osobnost

Nabízíme

- vedení fungující pobočky s připraveným týmem makléřů
- pomoc a podpora oblastního ředitele
- manažerské vzdělávání a kurzy v rámci M&M holdingu
- velmi motivační provizní a meziprovizní systém a další složky výplaty
z jiných divizí M&M Hypocentrum, M&M Investiční, M&M Pojišťovací
- příspěvky na provoz pobočky
- firemní dovolené
- možnost dalšího kariérního růstu a realizace zakládání nových poboček

Místo pracoviště: Trutnov

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní