Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí odd. akvizice

referenční číslo: 1138307148 | aktuálnost: 05.05.2017

Pražská teplárenská a.s.

Co vás čeká:

  • Po seznámení se specifiky v oblasti akvizic v teplárenství převzetí dílčích obchodních projektů a postupné přebírání zodpovědnosti za celý tým
  • Cílem je efektivní řízení akvizičního oddělení vedoucí k získání nových připojení na CZT
  • Komplexní zajištění procesu získávání nových zákazníků
  • Jednání s klíčovými developery
  • Uzavírání smluv s důležitými zákazníky
  • Řešení rozvojových plánů společnosti ve spolupráci s ostatními útvary
  • Spolupráce na tvorbě technických návrhů řešení napojení včetně kalkulací

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • Zkušenosti v obchodní činnosti ideálně v energetice, popř. v obchodním jednání s developery, správními orgány, vlastníky nemovitostí, bytovými družstvy apod.
  • Znalost energetické legislativy, stavebního zákona výhodou
  • Znalost práce s MS Office, SAP výhodou
  • ŘP sk. B
  • Obchodní a manažerské dovednosti

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve významné energetické společnosti
  • Motivační mzdové odhodnocení
  • Nadstandardní systém péče o zaměstnance (5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, stravování, podpora sportovních aktivit, péče o zdraví…)
  • Pracoviště Praha Holešovice

Nástup: dle dohody

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování