Typ nabídky

Minimální mzda

Security Analytik (P3867)

referenční číslo: 11238199 | aktuálnost: 14.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Implementace bezpečnostních politik a jejich aktualizace dle potřeby, řízení bezpečnostních incidentů, provádění interních auditů monitorujících soulad s platnými politikami a legislativou, školení zaměstnanců společnosti v dané oblasti, poskytování odborných konzultací pro zaměstnance společnosti a její obchodní partnery, tvorba rizikových analýz a analýz zranitelnosti, tvorba reportingu pro top management společnosti, koordinátor BOZP a PO

Požadujeme

M/Ž, ukončené SŠ vzdělání (VŠ vzdělání v oboru IT nebo bezpečnosti výhodou), praxe na obdobné pozici aspoň 3 roky, znalost problematiky ochrany informací a plánování kontinuity, znalost bezpečnostních standardů (ISO 27001, PCI DSS …), zkušenosti s řešením bezpečnostních incidentů, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, prezentační a analytické dovednosti, pokročilá znalost MS Office, pokročilá znalost AJ slovem i písmem

Nabízíme

zajímavou a různorodou práci, zaměstnanecké benefity, motivující finanční ohodnocení, možnost podílet se na růstu společnosti, zázemí stabilní nadnárodní společnosti

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, Kvalita, kontrola jakosti

Profese: auditor, technik BOZP, technik požární ochrany

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita