Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Správce/kyně dokumentace

referenční číslo: 10FDACE4 | aktuálnost: 07.10.2016

Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy - územní středisko záchranné služby

Náplň práce

Správa řízené dokumentace ve shodě s normami a interními předpisy, spolupráce s pracovníky oddělení interního auditu a řízení kvality, samostatná grafická úprava, členění a další úpravy dokumentů, zajištění připomínkového řízení, distribuce a archivace dokumentů.

Požadujeme

Úplné střední vzdělání s maturitou, vysoká uživatelská znalost MS Office, dobrá znalost českého jazyka, alespoň zákl. znalost angličtiny. Praxe v oblasti managementu kvality ve zdravotnictví a tvorby firemní dokumentace vítána.
Práce na plný pracovní úvazek.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, stravenky a další benefity.
Profesní životopisy zasílejte do 14. října 2016 na adresu: person@zzshmp.cz.
Nástup dle dohody.

Místo pracoviště: Korunní 98, Praha 10

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita