Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč / Ohýbač

referenční číslo: 1080DAEA | aktuálnost: 02.05.2017

ARMA BAU s.r.o.

Společnost Arma Bau, s.r.o., která se zabývá zpracováním (stříháním, ohýbáním, svařováním,..) stavení betonářské
oceli dle patentovaného systému, hledá nového kolegu na pozici: Svářeč / Ohýbač

Náplň práce

- sváření a ohýbání stavební betonářské oceli dle projektové dokumentace

Požadujeme

- manuální zručnost
- zodpovědný přístup k práci
- spolehlivost

Výhodou bude:
- znalost čtení projektové dokumentace
- svářečské oprávnění ZP 135-1 1.1. - němčina

Nabízíme

- mzda 22.000,-
- stravenky
- zvláštní prémie
- možnost ubytování

- nástup možný ihned

Místo pracoviště: Hubenov 25, Kaplice, 382 41

Region: Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity