Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební inženýr/ka v CT LAB

referenční číslo: 1071298876 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Náplň práce

Náplň práce:

  • Provádění a hodnocení analýz a 3D měření na CT
  • Vyhodnocování naměřených dat (pomocí software) a interpretace výsledků
  • Rozvoj metodiky a využívání CT analýz
  • Poradenská činnost v oblasti využití CT v rámci závodu, popř. RB
  • Spolupráce při plánování CT analýz a měření v RBCB

    Požadujeme:
  • SŠ/ VŠ vzdělání technického směru, ideálně strojní zaměření nebo materiálové inženýrství
  • Znalost práce s 3D CAD software
  • Dobrá orientace v technické dokumentaci (výkresy, 3D modely, atd…)
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Komunikativní schopnosti, schopnost týmové spolupráce, orientace na zákazníka
  • Analytické myšlení a strukturovaný způsob práce
  • Práce ve 2 - směnném provozu

    Nabízíme:
  • zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • práci v mezinárodním týmu
  • propracovaný systém odborného zaškolení pro jednotlivé úkoly, systémy a procesy
  • možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • zajímavý motivační program (nadprůměrné mzdy, 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem
  • možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální