Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební inženýr/ka – testování senzorů

referenční číslo: 1068506159 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Náplň práce

Hlavní náplň práce:

  • Zodpovědnost za testování senzorů pro automobilový průmysl včetně testů s palivem
  • Definice zkušebních parametrů a měřících postupů, plánování a vyhodnocování testů, provádění testů, sledování nákladů
  • Tvorba zkušebních zpráv, příprava podkladů pro investice
  • Kalibrace a verifikace senzorů
  • Komunikace s interními i externími zákazníky, zákaznická podpora

    Očekáváme:
  • VŠ technického směru – strojní nebo elektrotechnické
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka (oba jazyky výhodou)
  • Zodpovědnost, flexibilitu, preciznost, cílevědomost, schopnost práce v týmu, samostatnost, schopnost pracovat na více projektech současně, schopnost prosadit se, strukturované myšlení

    Nabízíme:
  • zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • práci v mezinárodním týmu
  • systém odborného zaškolení
  • možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • zajímavý motivační program (nadprůměrné mzdy, 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem 5.000,-Kč/měsíc
  • možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Energetika, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Vhodné pro: Absolventy