Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač

referenční číslo: 1056817911 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Seřizovač

Náplň práce

Hlavní náplň práce:

  • Zajištění seřizování, oprav a údržby pracovišť a pracovních systémů
  • Zajištění zásobování pracovišť materiálem
  • Zajištění dodržování stanoveného procesu a dosažení požadované kvality
  • Práce ve směnném provozu

    Požadujeme:
  • Vyučení nebo středoškolské vzdělání technického směru
  • Znalost pneumatiky a senzoriky
  • Manulání zručnost
  • Praxe v daném oboru min. 2 roky

    Nabízíme:
  • Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • Systém odborného zaškolení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
  • Zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy) a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Energetika, Řemesla, výroba, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity