Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební inženýr pro oblast powertrain senzorů

referenční číslo: 1053176455 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Náplň práce

Hlavní náplň práce:

  • Organizace a plánování zkoušek tlakových senzorů a senzorů množství nasávaného vzduchu do motoru
  • Budování Know-how
  • Zavádění nových metod testování
  • Analýza výsledků měření
  • Tvorba zkušebních plánů a zkušebních zpráv
  • Mezinárodní spolupráce s vývojovými odděleními v Německu

    Požadujeme:
  • VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku, mechatroniku nebo strojírenství
  • Znalosti z oblasti elektroniky a snímačů výhodou
  • Základní znalosti z oblasti statistiky
  • Komunikativní schopnosti, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, organizační schopnosti, orientace na cíl
  • Velmi dobré znalosti německého nebo anglického jazyka (aktivní písemná i ústní komunikace v jednom z jazyků je podmínkou)
  • Zkušenosti v oblasti měření a testování výhodou

    Nabízíme:
  • Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • Práci v mezinárodním týmu
  • Systém odborného zaškolení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • Zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • Podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem 5.000,-Kč/měsíc
  • Možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Energetika, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Vhodné pro: Absolventy