Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Mechanik v nástrojárně

referenční číslo: 1035539895 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Náplň práce

Hlavní náplň práce:

  • zajímavá práce na technicky propracovaných vstřikovacích formách
  • údržba a opravy sériových forem
  • provádění změn
  • práce ve 3-směnném provozu

    Požadujeme:
  • vyučení v oboru nástrojař nebo mechanik
  • manuální zručnost
  • orientace v technické dokumentaci a výkresech
  • znalost práce s obráběcími stroji (frézka, bruska,...) výhodou
  • znalost práce na PC
  • schopnost práce v týmu při řešení problémů

    Nabízíme:
  • Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • Systém odborného zaškolení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
  • Zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • a další výhody: penzijní připojištění, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity