Typ nabídky

Minimální mzda

Expert na statistiky a data mining

referenční číslo: 1022701435 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Náplň práce

Hlavní náplň práce:

  • nalezení kořenové příčiny problému pomocí analýzy dat
    porozumění, případně vyjasnění definice úkolu
    návrh datové analýzy (co, jak, proč)
    zajištění dat (procesních a výrobkových)
    provedení analýzy, vyhodnocení
    interpretace výsledků a návrh dalšího postupu
  • komunikace s kolegy z výroby, z vývoje, z nákupu, z kvality, případně s dodavateli

    Požadujeme:
  • VŠ technického směru, nejlépe strojní
  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • znalost statistiky
  • aktivní znalost statistických SW (Minitab, případně Q-Stat)
  • Six sigma Green Belt resp. Black Belt výhodou
  • znalost data miningových postupů výhodou
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou (automotive)
  • organizační schopnosti
  • logické myšlení, analytické myšlení
  • flexibilita
  • chuť učit se

    Nabízíme:
  • zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • práci v mezinárodním týmu
  • systém odborného zaškolení
  • možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • zajímavý motivační program (nadprůměrné mzdy, 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem
  • možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis v české a anglické nebo německé verzi.

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Vhodné pro: Absolventy