Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Hw&sw Inženýr

referenční číslo: 1002118510 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Náplň práce

Náplň práce:

  • vývoj a konfigurace komunikačních a softwarových řešení
  • nastavení propojení výrobních strojů
  • příprava požadavků na zpracování dat
  • troubleshooting, řešení problémů a optimalizace HW@SW řešení

    Požadujeme:
  • VŠ elektrotechnického směru se zaměřením na programování
  • Programování (XML, Visual C++, Java)
  • aktivní znalost AJ (NJ výhodou)
  • orientace v elektrotechnice
  • základní znalost databáze: MS-SQL& Oracle (výhodou)
  • týmová práce, asertivita, motivace, vysoké pracovní nasazení

    Nabízíme:
  • perspektivní, rozmanitou, zajímavou a tvůrčí práci
  • silné zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • trvalou možnost odborného vzdělávání
  • nadstandardní sociální program včetně zajímavého platového ohodnocení
  • podporu při zajištění bytu s vysokým příspěvkem na nájem

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Vhodné pro: Absolventy