Typ nabídky

Minimální mzda

Regionální zástupce - strojírenství #6267873 (Česká republika, Česká republika)

referenční číslo: 6267873 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, mezinárodní společnost, která se zabývá prodejem nástrojů, a břitových destiček a příslušenství pro CNC obrábění vhodného kandidáta na pozici:

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍK

Popis pozice / Náplň práce:

·      Aktivní prodej nástrojů a nářadí ze sortimentu zaměstnavatele
·      Vyhledávání nových zákazníků, péče o stávající zákazníky
·      Tvorba obchodník nabídek pro zákazníky
·      Prezentace firmy
·      Provádění praktických testů u zákazníků

Náš klient požaduje:
·       SŠ/VŠ - obor strojírenství
·       Min. 3 roky praxe v obrábění kovů na CNC strojích
·       Obchodní praxe - výhodou
·       Základní znalost AJ
·       Řidičský průkaz sk. B
·       Komunikativní a dynamickou osobnost

Náš klient nabízí:
·       Zázemí stabilní společnosti s mezinárodní účastí
·       Vysoké platové ohodnocení
·       Možnost práce na ŽL
·       Automobil
·       Možnost home office

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní Klára Štindlovou pod +420 777 808 814 nebo klara.stindlova@peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Ústecký kraj, Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní