Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač a technik vstřikování plastů (-kmbř-)

referenční číslo: 0F537A8E | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• obsluha vstřikolisů - Arburg, Engel, nastavení procesních parametrů s ohledem na konstrukci a kvalitativní požadavky výrobků
• stanovení standardních procesních parametrů při vzorkování nových výrobků, jejich dokumentace a uložení
• výměny forem, nastavení periferních zařízení, dopravy materiálu, manipulačních zařízení
• dohled nad kvalitou výrobního postupu a dílčích procesů
• uvolnění opakovaných rozjezdů výroby na základě definovaných kritérií
• základní pravidelná údržba vstřikolisů a přilehlých zařízení
• podílení se na soustavném zlepšování výrobních procesů v souladu s principy štíhlé výroby

• dodržování pořádku a čistoty na pracovištích (stroje, periferie) v souladu s 6S principy

Požadujeme

• střední odborné vzdělání s výučním listem - technický směr
• znalost ovládání vstřikovacích strojů různých výrobců
• znalost procesních parametrů a jejich vliv na kvalitu výrobků
• zkušenosti ze zpracováním plastových materiálů metodou injekčního vstřikování

• nastavení a zapojení periferních zařízení - doprava materiálu, temperace forem
• základní přehled o konstrukci a typech vstř̌ikovacích nástrojů
• schopnost rychle se učit novým věcem

Nabízíme

• zajímavá práce pro stabilního zaměstnavatele.
• kvalitní platové ohodnocení.
• pracoviště v jižním okolí Brna - výborná dopravní dostupnost z Brna

Místo pracoviště: okr. Břeclav

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní