Typ nabídky

Minimální mzda

Makléř s fixním příjmem pro Prahu a okolí

referenční číslo: 0E375EEF | aktuálnost: 04.08.2017

ERA Reality

Pobočka ERA Central sídlící v centru Prahy, hledá motivovaného spolupracovníka do prima týmu.
ERA Reality je úspěšná mezinárodní realitní společnost působící ve 42 zemích světa. ERA Reality je nejrychleji se rozvíjející sítí v České republice i v Evropě.

Náplň práce

Náplň práce
- zajišťování pronájmů a prodejů rezidenčních a komerčních nemovitostí
- prohlídky u klienta
- uzavírání smluv
- poradenství klientům v oblasti realit
- spolupráce v týmu zkušených kolegů
- zpracování informací v interním systému

Požadujeme

- zájem být úspěšný
- schopnost samostatně pracovat
- nebát se překonávat překážky
- příjemné vystupování
- schopnost komunikovat s lidmi
- seriózní a zodpovědný přístup
- ochota vzdělávat se
- ochota hledat nové výzvy

Nabízíme

- motivující systém finančního ohodnocení (Fixní ohodnocení +bonus) a navíc provize z hypotečních úvěrů, finančního poradenství, z investic v nemovitostním fondu
- zázemí kamenné pobočky
- práci pod vedením zkušeného obchodníka
- možnost získání služebního vozu
- systém profesního vzdělávání.
- databázi klientů pro váš start

Mzda: 25 000 - 80 000 Kč

Místo pracoviště: Vodičkova, Praha 1, 11000

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: finanční poradce, makléř, dohodce, obchodní asistent, obchodní referent, obchodní zástupce, obchodník, pojišťovací zprostředkovatel, prodejce, realitní makléř

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Studenty