Typ nabídky

Minimální mzda

Externí pracovník

referenční číslo: 0DB23CF2 | aktuálnost: 11.10.2016

Median

Náplň práce

Časově neomezená brigáda pro komunikativní osoby z celé ČR - DLOUHODÁ PRÁCE NEBO BRIGÁDA
Společnost MEDIAN, s.r.o, která se zabývá výzkumem trhu médií a veřejného mínění hledá do svých tazatelských týmů nové spolupracovníky tazatele v terénu (tazatel je osoba, které vyplňuje s respondenty dotazníky např. v domácnostech, na ulicích nebo např. v supermarketech).
POZOR tato práce není práce z domova, ale práce v terénu)!

Náplň práce
Tazatel získává informace od občanů ČR, které zapisuje do předem připravených dotazníků. Dotazníky jsou v papírové nebo v elektronické (pro elektronické dotazování je potřeba mít notebook).
Dotazníky jsou po celý rok zasílány elektronicky nebo poštou, podle zvolené metody dotazování.
Každý tazatel je hodnocen za kvalitně vyplněný dotazník a zaslaný zpět do agentury v době, která je mu agenturou určena.

Požadujeme
• Věk 18let +
• Kvalitní komunikativní schopnosti
• Časovou flexibilitu
• Zodpovědnost k práci
• Případná možnost dojíždějí i do jiných měst/vesnic – (proplácíme cestovné 4kč/1km)
• Pokud máte zájem o práci na notebooku je potřeba mít základní znalost práce s PC

Nabízíme
• Práci po celý rok
• Práce možná na DPP nebo živnostenský list
• Odměny jsou stanoveny podle náročnosti vyplnění dotazníku od např. 35kč – 350kč/1 dotazník
• Výplata vždy 1x měsíčně poštovní poukázkou nebo na bankovní účet
• Proplácení cestovného, proplácení poštovného
• Bezplatné zapůjčení notebooku – notebook se nezapůjčuje při skype školení
• Bezplatné školení: školení přes skype, osobní školení v Praze nebo Brně (školení je povinné)

Tato práce je vhodná pro každého, kdo je komunikativní a nevadí mu oslovování nových lidí. Tato práce je určena pro každého občana ČR (student, pracující, nezaměstnaný, důchodce i osoba na mateřské dovolené. Pozor některé okresy jsou jiř tazateli přeplněné proto v těchto okresech již taztele nehledáme (MOST,KARVINÁ, HRADEC KRÁLOVÉ, CHRUDIM,DĚČÍN,TŘEBÍČ)
V případě zájmu posílejte své CV.

Mzda: 150 Kč

Obor: Administrativa, Média, polygrafie, Věda a výzkum, Ostatní

Pracovní poměr: Brigáda