Typ nabídky

Minimální mzda

Práce v Německu

referenční číslo: 0D838F81 | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu pošlete CV na info@prokariera.cz .

Náplň práce

- pokud jste nenašli ve výpisu nabídek na www.prokariera.cz pozici, která by Vás zaujala nebo byste na ni splňovali požadavky, můžete i tak zaslat Váš životopis. Do předmětu zprávy napište pozice, o které byste měli zájem. Obecné informace k práci v Německu: naše personální agentura navázala partnerskou spolupráci s agenturou práce v Německu, která hledá pozice pro celý stát (nabídky se různí). Klienty jsou převážně malé a střední průmyslové podniky v oblasti kovů, skla, plastů a spedice, potřebují však i pedagogy, zdravotní sestry a další. Aktuální pozice najdete na našem webu www.prokariera.cz .
Nevolejte nám pro ověření aktuálnosti pozic, ani pro informace, které si můžete přečíst zde.

Vzhledem k velkému počtu zájemců preferujeme na další konkrétní dotazy formu mailu - kontakty uvedeny na těchto stránkách. Čtěte před dotazem již uvedené pokyny a informace

Požadujeme

- na všechny pozice přes naši agenturu požadujeme alespoň základní znalost němčiny. Opravdu je zbytečné se ptát, zda Vám stačí angličtina
- ochotu se za prací stěhovat. Nenabízíme pozice na dojíždění ani na částečný úvazek.
- práci na smlouvu, nikoli ŽL!

Nabízíme

- čistý plat od 1.100,- € / měsíc (dle pozice)
- možnost ubytování v jedno/dvoulůžkových kompletně vybavených pokojích. Ubytování se pokoušíme najít co nejblíže Vaší práci. Cena za tyto pokoje je 200 - 230 Eur měsíčně
- ve volném čase kurzy německého jazyka, které nabídneme zájemcům, pro které budeme mít konkrétní nabídku práce
- práci přímo pod agenturou, což je výhoda pro jistotu práce, navíc agentura Vám pomůže s kartami na mzdy, daněmi, výživným na děti nebo evidencí pobytu

Místo pracoviště: Německo

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity