Typ nabídky

Minimální mzda

řidič MKD - frigo CZ - UK (b/nl/f)

referenční číslo: 0D24A70F | aktuálnost: 24.05.2017

EUROFRIGO Logistics s.r.o.

Přijmeme řidiče MKD - FRIGO na týdenní přepravy na trase CZ - UK/NL/B/F.

Náplň práce

Týdení  trasy CZ - UK/B/NL, frigo přepravy, pauzy v CZ, jednoposádky, vlastní tahač, nová auta

Požadujeme

Požadujeme profesní způsobilost, dobrou řidičskou praxi nejlépe s chladírenskými návěsy, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, loajalitu, zodpovědné jednání a základní znalost jazyků dobrým předpokladem pro práci v našem týmu.

Nabízíme

Nabízíme fungující zázemí stabilní společnosti, dostatek kvalitní práce bez prostojů, týdenní turnusy, nový vozový park - tahače Scania  odpovídající finanční ohodnocení včetně  bonusů, celkové příjmy se pohybují 40.000 - 55.000,- Kč, nabízíme průběžné zvyšování kvalifikace, školení, ekonomiku jízdy, práce v mladém kolektivu a osobní přístup.

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U silnice 949/11, Praha 6, 16100

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: řidič

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity