Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí obchodní jednotky (50-60.000Kč) - průmyslové produkty

referenční číslo: 0D0751DE | aktuálnost: 02.05.2017

flow-r

Flow-r je personální společnost 2.0 postavená na principech svobody a odpovědnosti s respektem ke všem lidem, s nimiž se potkáváme.

Náplň práce

Do Brna přichází velký americký distributor průmyslových řešení (ložiska, pohony, pneumatika, hydraulika, řetězy, převody) a zástupce předních světových značek v těchto segmentech. Plánuje zde otevřít zastoupení, ze kterého bude pokrývat hlavně oblast Moravy a postupně bude své aktivity rozšiřovat i na Slovensko.

Hledáme zkušeného technického obchodníka, který by zastoupení rozeběhnul jak po obchodní tak po personální stránce, pomohl nám nabrat první zaměstnance a řídil by celou obchodní jednotku.

Co Vás čeká?

Získávání nových zákazníků v oblasti koncových zákazníků ze sektoru průmyslu
Zákaznický servis a podpora zákazníkům a potencionálním kupujícím
Vývoj řešení za spolupráce se specializovanými odděleními
Odhady nákladů a spolupráce při vytváření rozpočtu
Sledovaní a tvorba cenových nabídek
Vyjednávání o rozsahu podpory
Odpovědnost za různé oblasti, prodej/obrat a objemy v souladu se stanovenými cíli
Účast na specializovaných veletrzích a výstavách, i celostátních
Účast na specializovaných školeních
Udržování kontaktů stávajícími zákazníky a rozšiřování dodávaného portfolia ke stávajícím zákazníkům
Rozvoj obchodní činnosti s ohledem na sortiment produktů

Co očekáváme my?

SŠ/VŠ ideálně technického, případně ekonomického směru
Minimálně tříleté zkušenosti na obchodně technické pozici
Komunikativní znalost AJ nebo NJ
Schopnost vést menší tým
Vyjednávací a organizační schopnosti
Komunikační dovednosti
Ochota cestovat

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita