Typ nabídky

Minimální mzda

Jeřábník

referenční číslo: 0A33E217 | aktuálnost: 09.03.2017

STAPO PRAHA, a.s.

Společnost Stapo Praha byla založena v roce 1991. Společnost se specializuje na pronájem autojeřábů, stavebních mechanismů, speciálních strojů a autodopravu. Rozsahem nabídky stavebních strojů patří mezi významné firmy v Praze. Strategií firmy je poskytování techniky s vyškolenou obsluhou pro stavební akce především na území hlavního města Prahy.

Jeřábník

Náplň práce

Pro rozšíření našeho kolektivu hledáme Jeřábníka autojeřábu Liebherr LTM 1030 - 1120.

Popis práce:
- obsluha autojeřábu na stavbách především v Praze a okolí, na území ČR, i v zahraničí

Požadujeme

- kladný přístup k práci - řidičský průkaz skupiny C podmínkou!!

- profesní průkaz - jeřábnický průkaz výhodou

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti - možnost stravování v areálu - možnost ubytování - odpovídající platové podmínky - pravidelná opakovaná školení - možnost získání jeřábnického průkazu Termín nástupu možný ihned Kontakt: Radovan Křížek, Tel. 731 532 167 e-mail. inzerce@stapopraha.cz

Mzda: 15 000 - 35 000 Kč

Místo pracoviště: K Třebonicům 100/34, Praha-Řeporyje, 15500

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství

Profese: jeřábník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity