Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač/ka vstřikovacích a vyfukovacích lisů (-mpžs-)

referenční číslo: 09F13908 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

  • práce seřizovače vstřikovacích a vyfukovacích lisů (zpracování plastu)
  • zodpovědnost za chod strojů v lisovně na dané směně
  • kontrola množství materiálu pro výrobu dle výrobního příkazu, dovoz materiálu ze skladu
  • seřízení výrobního stroje dle výrobního příkazu, výměna nástrojů
  • kontrola bezporuchového chodu forem v průběhu lisování
  • odstranění případných závad
  • údržba strojů
  • práce ve 3-směnném provoze

Požadujeme

  • vyučení v technickém oboru
  • praxe v oboru min. 1 rok / u absolventů lze přihlédnout k relevantní praxi po dobu studia/
  • zručnost v technické oblasti
  • samostatnost
  • organizační a komunikační schopnosti, schopnost práce v týmu
  • práce ve 3-směnném provozu

Nabízíme

  • zázemí stabilní rodinné firmy
  • různorodou práci
  • benefity v rámci sociálního a motivačního systému - zaměstnanecké slevy, dotované stravování/stravenky, Flexi Pass poukázky k narozeninám, příspěvek na penzijní připojištění po 5 letech ve společnosti, zvýhodněný tarif mobilního operátora, možnost dalšího vzdělávání, podpora rodin a Work-Life-Balance

Místo pracoviště: okr. Žďár nad Sázavou

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity