Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční ředitel/ka

referenční číslo: 09BC85F0 | aktuálnost: 13.01.2017

O L P R A N  spol. s r. o.

Česká výrobní společnost s dlouholetou historií hledá kolegu/kolegyni na pozici finančního ředitele/ředitelky

Náplň práce

- analýza finančních rizik a příležitostí ve společnosti
- zajišťování efektivnosti hospodaření organizace.
- analyzování finančních ukazatelů podnikového controlingu.
- zajišťování aktuálních zpráv o stavu finančních zdrojů a výsledcích podnikového hospodaření.
- rámci svěřené agendy efektivní vedení jednání s obchodními partnery a dalšími subjekty (auditorskými, daňovými a účetními orgány, banky, právní zástupce atd.).
- organizování, koordinování a metodické vedení činností finančního oddělení

Požadujeme

- VŠ vzdělání ekonomického směru nebo odpovídající praxe
- zkušenost s vedením účetnictví, s účetními závěrkami, finanční controlling, daňová problematika, evidence smluv, komunikace s obchodními partnery, vedení týmu účetních, komunikace se státními institucemi, bankami, spolupráce s daňovým poradcem auditorem
- MS Office, zvláště excel, Helios orange výhodou.
- Práce pod tlakem, přesčas, nutná odolnost vůči stresu.

Nabízíme

- nástup dle dohody
- možnost profesního růstu
- PP na dobu neurčitou
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- možnost aktivně se podílet na dalším rozvoji a růstu společnost

Mzda: 20 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: Olomouc, Chválkovice

Region: Olomoucký kraj

Obor: Ekonomika

Profese: finanční ředitel

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální