Typ nabídky

Minimální mzda

Práce pro mezinárodní společnost - Elektromechanik, nástupní plat 17 000 Kč + příplatky

referenční číslo: 09A0879C | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se dopravním strojírenstvím, hledáme vhodné uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK.

Náplň práce

- zámečnická činnost, příprava kabeláže
- čtení zapojovacích schémat a mechanických výkresů
- instalace, proměření, seřízení a opravy elektrických částí kolejových vozidel
- práce dle platných předpisů

- kabeláž, montáž, zapojování ve voze
- samostatná práce dle technické dokumentace

Požadujeme

Vyhláška 50/1978 Sb. §6 nebo vzdělání v elektrotechnickém oboru
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- dobrá pracovní morálka, technické myšlení výhodou

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní