Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatný referent pro náhradní plnění (-mpbv-)

referenční číslo: 08ADCD1B | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- péči o stávající klienty v oblasti náhradního plnění
- vyhledávání nových příležitostí v oblasti náhradního plnění
- vyřizování objednávek
- zpracování odběratelských a dodavatelských faktur
- příprava smluv
- administrativní činnosti a reporting
- práce se systémem QI, Lotus

Požadujeme

- min. středoškolské vzdělání – ekonomického směru
- zkušenost s vedením jednání s obchodními partnery
- zkušenosti při přípravě obchodních nabídek a kalkulací
- zkušenosti s evidencí zakázek
- rozhodnost, samostatnost, spolehlivost a pečlivost
- znalost práce na PC (MS office), Lotus, Qi výhodou)
- znalost Obchodního Zákoníku výhodou (z důvodu tvorby obchodních smluv)
- spolupráce s firmami v rámci celé ČR
- pracovní místo vhodné pouze pro OZP

Nabízíme

- stravenky, závodní stravování
- týden dovolené nad zákoník práce
- zajímavou a samostatnou práci
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů

Místo pracoviště: okr. Brno venkov

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní asistent, obchodní referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - jiné postižení