Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní technolog (H3935)

referenční číslo: 084AA31E | aktuálnost: 15.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Zodpovědnost za:
• stanovení technologického procesu a jeho schématu dle požadavku zákazníka,
• technologických parametrů aparátů a stanovení příslušenství k těmto aparátům.
Bude navrhovat typy a rozmístění strojů a zařízení – layout technologie včetně výkonu a účelovosti.
Garantuje zprovoznění technologie a všech parametrů.

Požadujeme

SŠ/VŠ (strojírenství, chemicko-technologický obor), praxe v oboru výhodou; projektování ve 2D a 3D, uživatelská znalost ACAD, SolidWorks; výhodou znalost potravinářských a chemických zařízení;
znalost AJ/RJ výhodou

Nabízíme

práce ve velké výrobní strojírenské společnosti, práce na zajímavých projektech, finanční ohodnocení dle praxe 20 - 35tis. Kč, bonusy, pružná pracovní doba, zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Profese: strojní inženýr, technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy