Typ nabídky

Minimální mzda

Project manager/stavař- realizace montovaných staveb

referenční číslo: S044/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro zahraniční společnost, která se zabývá výstavbou montovaných staveb, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
PROJECT MANAGER/STAVAŘ- realizace montovaných staveb
Budete zodpovídat za realizaci staveb, jejich úspěšné dokončení a předání zákazníkovi.
Konkrétně budete mít na starosti:
- přípravu všech dokumentů, povolení a podkladů pro stavbu
- tvorbu rozpočtu na činnosti spojené s dodávkou
- samotnou montáž a napojení na inženýrské sítě
- koordinaci prací a vedení interních i externích pracovníků
Stavby se realizují v ČR i v zahraničí.

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ stavební
- zkušenost z pozice stavbyvedoucího nebo project managera
- praxe s koordinací prací na stavbách
- zkušenost s vedením týmů
- uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel
- znalost němčiny případně angličtiny

Nabízíme

Nabízíme zajímavou pracovní pozici v řízení realizace lehkých stavebních montáží doma i v zahraničí. Dobré mzdové ocenění, k dispozici zaměstnanecké benefity, služební vůz.

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita