Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality (-ahb-)

referenční číslo: 01C70489 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• odpovědnost za kvalitu výrobků, zajišťování pravidelného reportingu
• navrhování a zajišťování aktivit nutných ke snížení zmetkovitosti a reklamací a ověřování jejich úspěšnosti
• spolupráce při auditech u klíčových dodavatelů a odběratelů
• odpovědnost za nastavení úrovně kvality
• schvalování vzorníků interně i vůči zákazníkovi
• dodržování a uplatňování postupů stanovených v platné dokumentaci organizace
• hledání možných zlepšení v organizaci
• řešení provozních potíží a napomáhání vedení firmy při řešení krizových situací
• aktivní podíl na realizaci vyhlášených projektů

Požadujeme

• SŠ odborné/VŠ technické – řízení jakosti výhodou
• velmi dobrá znalost AJ pro denní komunikaci s kolegy
• praxe v oboru min. 3 roky
• znalosti pFMEA, 8D, KAIZEN, 6SIGMA
• řidičský průkaz sk. B
• orientace v systémech řízení jakosti ISO/VDA/QS
• schopnost jednat s lidmi, řídit lidi
• uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

• pracoviště 15 km od Brna
• dobré platové ohodnocení
• příjemné pracovní prostředí
• další vzdělávání a odborný růst

Místo pracoviště: okr. Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita