Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog výrobních linek specialista (-ahb-)

referenční číslo: 01C52696 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- instalace výrobních linek na výrobu ložisek

- údržba všech výrobních zařízení

- vytvoření a provádění preventivního programu údržby

- opravy a odstraňování problémů výrobních zařízení

- tvorba technických výkresů

- souvislé zdokonalování výrobních zařízení v jejich kapacitě, kvalitě, bezpečnosti a vlivů na životní prostředí

- jednání a spolupráce s dodavateli zařízení pro výrobní linky ve věcech technických parametrů, cen, dodávek, platebních podmínek, atp.

- dohled a koordinace dodavatelů za účelem řádné instalace výrobních zařízení

- dohled nad bezpečnostními a environmentálními standardy výrobních zařízení

- úzká spolupráce s nástrojárnou společnosti

- kontrola dodržování pravidel systému řízení jakosti ISO/TS 16949 a environmentálního systému řízení ČSN EN ISO 14001, požární ochrany a systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci OHSAS 18001

- organizování korektivních a preventivních akcí a neustálého zlepšování systému řízení ve výše zmíněných oblastech

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru

- praxe ve výrobní společnosti, automobilový průmysl a oblast obrábění/tváření kovů výhodou

- znalost výkresové dokumentace

- vyhláška 50 § 6 podmínkou

- znalost práce na PC (MS Office)

- základní znalost programování PLC podmínkou

- angličtina – pokročilá – denní komunikace

- zkušenost s vedením týmu

- řidičský průkaz sk. B

- manuální zručnost

- zodpovědnost, přesnost, spolehlivost

- ochota učit se novým věcem

- stresová odolnost, flexibilita

- analytické a logické myšleni, orientace na výsledek

Nabízíme

- prostředí stabilní mezinárodní společnosti
- nové moderní pracovní prostředí.
- motivující finanční ohodnocení s ohledem na plnění stanovených ukazatelů,
- možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
- bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, firemní akce

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita