Typ nabídky

Minimální mzda

Makléř ERA Reality

referenční číslo: 0156EFC4 | aktuálnost: 04.08.2017

ERA Reality

Máte-li zájem stát se realitním makléřem celosvětové sítě ERA Reality – nabízíme Vám zajímavou příležitost s garantovaným platem, pro začínající makléře.

Náplň práce

Šance pro zkušené makléře i absolventy. Díky jedinečnému systému zaškolení naučíme i nováčky bez zkušeností, jak být úspěšný na realitním trhu.

Náplň práce:
- zajišťování pronájmů a prodejů
- rezidenčních a komerčních nemovitostí
- prohlídky u klienta
- uzavírání smluv
- poradenství klientům v oblasti realit
- spolupráce v týmu zkušených kolegů
- zpracování informací v interním systému

Požadujeme

- zájem být úspěšný
- schopnost samostatně pracovat
- aktivní a důsledný
- nebát se překonávat překážky
- příjemné vystupování
- schopnost komunikovat s lidmi
- seriózní a zodpovědný přístup
- ochota vzdělávat se
- práce na ŽL

Nabízíme

- fixní plat 10000,- po dobu prvních tří měsíců
- motivační odměňovací systém, možnost výdělku bez horního limitu
- firemní SIM karta
- zázemí kanceláře
- školení

Mzda: 30 000 - 100 000 Kč

Místo pracoviště: Holušická 2221/3, Praha 4, 14000

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: obchodní asistent, obchodní referent, obchodní zástupce, obchodník, pojišťovací zprostředkovatel, prodejce, realitní makléř

Pracovní poměr: Kontrakt

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity