Typ nabídky

Minimální mzda

Marketingový specialista / junior - technické služby

referenční číslo: S011/280616 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro společnost se zahraničním kapitálem, která se pohybuje na poli technických služeb pro různé segmenty trhu, především pro motoristy apod., hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
MARKETINGOVÝ SPECIALISTA / JUNIOR - technické služby
Na této pozici budete mít za úkol nastartovat systémové kroky v běžné propagaci společnosti v oblasti firemního designu, prezentačních materiálů pro dílčí služby, firemního webu a celkové komunikace firmy vůči zákazníkům a trhu.
Mezi Vaše činnosti bude patřit:
- analýza současného stavu marketingové komunikace a prezentace
- návrhy na úpravu firemních webů a jejich pravidelná obsahová aktualizace
- vytvoření jednotného korporátního designu
- zpracování návrhů propagačních materiálů pro dílčí služby
- větší zviditelnění firmy navenek

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ se zaměřením na marketing nebo obchod
- zkušenost z pozice asistent/ka nebo specialista/tka marketingu
- praxe v interním marketingu výhodou
- zkušenost s vytvářením marketingových materiálů
- znalost práce v grafických SW výhodou
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost angličtiny

Nabízíme

Nabízíme pozici s možností sjednotit marketingovou komunikaci, dát jí určitý směr a vytvořit jednotnou firemní prezentaci. Možnost práce u stabilní společnosti.

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita