Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik pro Moravu s mimořádnými benefity

referenční číslo: 00A7AB53 | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu o registraci v naší interní databázi zájemců o pracovní nabídky, pošlete CV na info@prokariera.cz.

Náplň práce

- naším klientem je silná společnost s více jak 20ti letou historií, jejíž parketou jsou průmyslová vrata, a to jak jejich výroba, tak vývoj. Vrata prodávají na všech světadílech, kapacitu pokrývá 7 výrobních hal v ČR. Firma zabezpečuje prodej kompletních vrat, jejich montáž a servisní činnosti na českém trhu. Další servisní sklad plánují vzhledem k expanzi v Brně, odkud by rádi měli také dalšího zaměstnance na pozici Servisního technika.
- montáž, servis a mechanické opravy rychloběžných průmyslových vrat
- pracujete převážně se slaboproudem, jste ale schopen (a především ochoten) vykonávat také zámečnicko – montážní práce
- lokalita: zejména v Jihomoravském kraji a části kraje Vysočina
- budete samostatný člověk, vyjíždějící k zákazníkům z Vašeho bydliště (ideálně Brno a okolí)
- řízen budete firmou z jejich centrály
- k dispozici kompletní firemní zázemí (auto, telefon, ntb a skener)
- standardní pracovní doba 6 - 14h, ale také dle potřeb zákazníků
- cca 1x měsíc je možná nutnost přespat v místě u zákazníka (na náklady zaměstnavatele, samozřejmě)

Požadujeme

- elektro slaboproud s platnou vyhl.50/78 min. §6
- zkušenosti s prací servisního technika
- orientace v technických výkresech a záliba v práci
- ŘP sk. B, aktivní řidič
- základní práce s PC
- časová flexibilita, ochota cestovat v rámci práce, vstřícnost vůči klientům

Nabízíme

- velmi krásný plat
- kompletní firemní vybavení: služební auto, mobil, notebook, skener
- další rozvoj odborný i osobností
- 13. a 14. plat
- 25 dnů dovolené
- další zaměstnanecké benefity
- příjemné a usměvavé kolegy
- možnost nástupu ihned

Místo pracoviště: Morava

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby