Sazba za hodinu

Třídění zásilek/dlouhodobá brigáda, 180-205 Kč/h

referenční číslo: 13-21-400092 | aktuálnost: 27.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky hledáme brigádníky na RANNÍ TŘÍDĚNÍ ZÁSIELK VE SKLADU. Jedná se o práci v novém, čistém a moderním prostředí!

Náplň práce:
* Manipulace se zásilkami
* Skenování nákladních listů
* Nakládání a vykládání zásilek

Pracovní doba: Po - Pá: 3:45 - 9:45 hod. (nutnost docházet ideálně alespoň 3 dny v týdnu dle domluvy)
Mzda: 180 Kč/hod + příspěvek na dojíždění 158 Kč/den. Na výplatní pásce tedy opravdu uvidíte částku 205 Kč/hod.!

Lokalita: Tuchoměřice - kousek z Nádraží Veleslavín.

Požadujeme

* Fyzická zdatnost - manipulace i s 50 kg zásilkami
* Zájem o dlouhodobou spolupráci
* Možnost docházet min. 2-3 dny v týdnu

Nabízíme

- svozy z Nádraží Veleslavín a Divoké Šárky zdarma (tam i zpět)

Mzda: 180 - 205 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hlavní město Praha, Praha,

Region: Středočeský kraj, Česká republika

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy