Sazba za hodinu

Skladový manipulant - dlouhodobá brigáda Březhrad 160Kč/hod.

referenční číslo: 45495 | aktuálnost: 25.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš brigádu? Přijď si přivydělat na ranní směnu do logistického terminálu v Březhradu. Počet směn v týdnu si můžeš zvolit podle svých potřeb.
práce na ranní směnu od 5.00 do 9.00 manipulace se zásilkami ruční nakládka a vykládka vozidel třídění zásilek skladová činnost

Požadujeme

věk 18 let podmínkou dobrý zdravotní stav ochota pracovat na ranní směnu od 5.00 spolehlivost a kladný vztah k práci fyzická zdatnost

Nabízíme

práce PO - PÁ do 5.00 do 9.00 možnost pracovat pouze některý den v týdnu občas možnost práce i na odpolední
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 160 - 160 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda