Sazba za hodinu

Brigáda ve stavebnictví, pouze ranní směny, 150Kč/hod.

referenční číslo: 45083 | aktuálnost: 01.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stavební firmy v Ostravě hledáme spolehlivé a pracovité brigádníky na Dohodu o pracovní činnosti. Brigáda bude probíhat od června do července.
čištění a natírání kovových dílů materiálu na půjčovně bednění, pažení pracovní doba PONDĚLÍ-PÁTEK (6:30-15:00hod.)

Požadujeme

fyzická zdatnost spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost ochota pracovat od pondělí do pátku

Nabízíme

práce na Dohodu o pracovní činnosti mzda 150Kč/hod. dobrá dostupnost MHD
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 150 - 150 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda