Sazba za hodinu

Brigáda: cyklovlakem na Šumavu

referenční číslo: 43615 | aktuálnost: 01.05.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Na pravidelnou vlakovou linku na Šumavu, hledáme spolehlivé brigádníky na nakládku a vykládku jízdních kol. Pokud máte zájem o pohodovou brigádu, pak si s námi pojďte užít léto.
nástup/výstup - České Budějovice začátek brigády - 29.4.2023 konec brigády - 17.9.2023 směny - PO - NE

Požadujeme

týmový hráč - ve vlacích jezdíme většinou ve dvojicích, abychom si mohli pomáhat fyzická zdatnost - některá kola mohou vážit i 20 kg spolehlivost a dochvilnost - velmi důležité pro včasné odjezdy vlaků, na opozdilce nečekáme flexibilita - čím více směn si schopný pokrýt, tím máš větší šanci brigádu získat

Nabízíme

mzda 120 Kč/h vlastní plánování směn placené volno mezi zastávkami vlaku zaškolení pro manipulaci s koly brigádu v období duben - září
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda